НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Горішній: Малі населені пункти можуть зникнути

Депутат облради Ігор Горішній вважає, що профільний парламентський комітет, ухвалюючи рішення про створення в Харківській області 4 укрупнених районів, не врахував інтереси людей і думку органів місцевого самоврядування.

«На людей ніхто не зважає, думка органів місцевого самоврядування не враховується. Комусь так захотілося, хтось так придумав. Запитали у двох народних депутатів, які чомусь відповіли за всю Харківську область, не вникаючи в ситуацію, логістику.

Конфігурацію районів, яка була розроблена харківськими фахівцями з урахуванням багатьох показників, зокрема кількості населення, навчальних закладів, лікувальних установ, рівня розвитку інфраструктури, транспортної доступності, повністю зламали і збираються створити 4 райони, які жодним чином не можуть нормально співіснувати. Тільки уявіть, що Коломак, який увійде до Харківського району, буде розташований за 100 кілометрів від адміністративного центру. Народні депутати, ухвалюючи рішення за трьохмільйонну область, на мій погляд, думали не зовсім правильно або не думали зовсім.

Таке враження, що центральна влада прагне знищити малі населені пункти і території, які розташовані далеко від райцентрів», — зазначив Ігор Горішній.