НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Доступна медицина. На Харківщині відроджують роботу виїзних медичних бригад

Богодухівська міська рада уклала договори про спільну діяльність з низкою медичних комунальних некомерційних підприємств Харківської обласної ради.

Як розповіла заступниця голови обласної ради Тетяна Біловол, такі договори сприятимуть відродженню роботи виїзних медичних бригад, які будуть консультувати жителів найвіддаленіших населених пунктів області.

«Угоди про співробітництво дають місцевому населенню можливість безкоштовно отримати консультації провідних медиків Харкова на території своєї громади. А це знані фахівці своєї справи, доценти, професори різних кафедр медичних вишів. Своєчасні консультації у фахівців вузького профілю посилять й профілактичну роботу - з’явиться можливість покращити діагностику різних небезпечних хвороб на ранній стадії розвитку. Це не просто допоможе зберегти здоров’я людей а, без перебільшення, рятувати життя. Практику підписання таких договорів ми плануємо розповсюдити на всю територію області», - зазначила Тетяна Біловол.

За словами Богодухівського міського голови Володимира Бєлого, підписання договорів з лікарнями обласного підпорядкування – знакова подія для громади, оскільки запит на консультативні послуги високофахових вузькопрофільних лікарів у місцевого населення існував уже давно.
Довідково: Богодухівська міська рада уклала угоди про співробітництво з такими медичними установами:

- КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня №1»;

- КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня»;

- КНП Харківської обласної ради «Обласний клінічний перинатальний центр»;

- КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна інфекційна лікарня»;

- КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна лікарня»;

- КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна травматологічна лікарня».

Метою договорів є наближення до Богодухівської громади консультативної медичної допомоги відповідного профілю з боку лікарень, а також підвищення доступності вторинної й третинної висококваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги та медичних послуг місцевим мешканцям.