![](https://static.tildacdn.com/tild3361-6432-4166-b631-626666306361/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3732-3538-4538-b332-383239643565/2.jpg)
Представники політсили відгукнулися на прохання місцевих жителів про очищення джерела.
До ініціативи активістів молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» приєдналися депутат обласної ради Людмила Гасан, голова Дергачівської районної ради Геннадій Лазарєв та місцеві жителі. Всі разом прибрали з джерела пакети, обгортки, будматеріали та інше сміття.
![](https://static.tildacdn.com/tild3239-3530-4435-b937-616538613838/4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3839-6434-4036-b534-633063356262/4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3334-3930-4234-a266-633436663732/8.jpg)
Також очистили і прилеглу територію.
![](https://static.tildacdn.com/tild3530-3530-4139-a266-353562306430/3.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3062-3966-4839-a639-663664343338/8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3839-3865-4230-a361-393161303936/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6230-4135-b437-643536636133/5.jpg)
«Висловлюємо подяку всім учасникам заходу за дбайливе ставлення до природи та навколишнього середовища, адже чистота і порядок - це запорука здоров'я і краси нашої країни», - зауважили активісти «Блоку Кернеса - Успішний Харків».
Успішна Харківщина - чистий регіон!