НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Як «Успішний Харків» підтримує спортивні ініціативи

Підтримка спортивних ініціатив сприяє здоровому способу життя та має значний вплив на суспільство в цілому. Спорт об'єднує людей різного віку, формує міцну громаду. Тому підтримка спортивних ініціатив є важливою складовою для створення кращого майбутнього для нас усіх. У Харкові 18 листопада під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова пройшов турнір з баскетболу, присвячений Міжнародному дню студента.

Захід став чудовою нагодою і продемонструвати спритність на спортивному майданчику, і відчути ентузіазм та енергію харківської молоді. Найсильніших баскетболістів визначали серед 6 команд. Серед учасників був і «Успішний Харків».

«Ми зібралися тут, щоб насолодитися грою. Це не тільки змагання на майданчику, а й демонстрація командної праці, вміння переборювати труднощі та досягати спільної мети. Це чудова можливість зблизити молодь сьогодні, зрозуміти їхні потреби та побажання. Спорт завжди об'єднує, а така гра - чудовий спосіб продемонструвати, що ми разом тут, все робимо для кращого майбутнього нашого міста», - розповів депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» В'ячеслав Ільєнко.

Молодь висловила вдячність за участь депутатів у спортивному заході, зазанчивши, що баскетбольний турнір став майданчиком для спілкування, яке надихає на подальші спільні ініціативи.

«Круто мати можливість грати зараз тут, у нашому місті. Депутати підтримують нас, розуміють і готові спілкуватися на рівних умовах. Сьогоднішній день довів, що це може принести нам багато можливостей для розвитку молодіжних ініціатив у місті Харкові. Ми вдячні депутатам за участь та зацікавленість у наших справах», - зазначив Андрій Єлізаров, представник молодого складу команди «Успішний Харків».

«Класно, що навіть в умовах війни, в яких сьогодні ми опинилися, можна довести, що Харків живе. Це спортивне, студентське місто. Ми всі сподіваємося на якнайшвидшу перемогу», - зазначив Дмитро Сафонов, студент, представник молодого складу команди «Успішний Харків».

Чемпіоном турніру стала команда Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Срібло вибороли студенти з Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, у команди «Успішний Харків» - 3 місце.

Нагадаємо, 17 листопада на футбольних полях Центрального парку Харкова пройшов студентсткий турнір з футзалу. Там команда «Успішний Харків» посіла 2 місце.