НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Люди, що живуть професією. Представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» творчо привітали бібліотекарів із професійним святом

Дитячі, дорослі спеціалізовані. В Харкові та області функціонує близько 800 бібліотек. Аби зацікавити читача, бібліотеки Харківщини не стоять на місці: постійно проводять тематичні виставки, творчі зустрічі тощо.

Справжнім скарбом бібліотек є співробітники. Вони, як справжні хранителі книг, дійсно живуть своєю справою та намагаються докласти максимум зусиль, аби зберегти читача, адже зараз людей із книгою в руках зустрінеш не часто.

Однак ніщо не може зрівнятися із читанням друкованих книг, впевнений заступник голови Харківської районної ради Олег Казаков. Він на виборах 25 жовтня 2020 року боротиметься за крісло депутата Харківської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

На День бібліотек, який святкують в Україні 30 вересня, Олег Казаков присвятив хранителям книг вірш.

Библиотека, осень, тишина
Листва цветным ковром землю укрыла
Задумавшись стоишь ты у окна
И вспоминаешь, как все это было
Как выписан был первый формуляр
Читатель первый - с сединой мужчина
Библиотека, осень, тишина
Ты счастлива и все тому причина
Профессия, что выбрала сама
Библиотека, осень, тишина
Ты не одна, когда вокруг есть книги
Когда вокруг читателей стена
Библиотека, осень, тишина

Цей вірш – зізнання у любові всім бібліотекарам, адже представники цієї професії є справжніми фанатами своєї справи, підкреслив автор.

«Люди, які працюють бібліотекарами, по-справжньому закохані в свою професію. Вони живуть цим. Я дуже тремтливо ставлюся до бібліотекарів. Вони бережуть наші душі, мають чисті помисли, навчають нас хорошому. Тому я присвятив представникам даної професії свій вірш. Це зізнання в любові всім бібліотекарам. Я сподіваюся, що ця професія збережеться ще на довгі роки, та у сучасних людей бажання читати книги не згасне», - зауважив заступник голови Харківської районної ради Олег Казаков.