До акції з благоустрою та прибирання у Московському районі долучилися депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Тетяна Столяренко, а також депутати міської ради Олександр Новак і Аліса Панова.
Тетяна Столяренко й перший заступник міського голови Олександр Новак разом з іншими колегами-депутатами, комунальниками та небайдужими харків’янами наводили лад у сквері, який місцеві мешканці називають «Рибка».
![](https://static.tildacdn.com/tild6634-3831-4536-a632-623666623364/175296944_2854208028.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3763-6139-4231-b161-323963643830/174771672_2854208238.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3137-3661-4338-a430-666637393730/175208576_2854208181.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3063-6236-4866-b366-633233623963/175159875_2854208244.jpg)
Аліса Панова взяла участь у суботнику на вул. Героїв праці 47б.
«Працю людей, які щоденно слідкують за чистотою біля наших з вами будинків, у наших дворах, на дитячих майданчиках, на жаль, дуже часто недооцінюють і не помічають. А це важкий фізичний труд, який виконують переважно люди у віці. При цьому вони працюють «на совість» і кажуть, що інакше не вміють. Це помітно по чистоті навколо. Я дуже вдячна їм за це. Хочу, щоб кожен з нас ставився до їх праці з повагою, бо ці люди віддані своїй справі і щоденно роблять місто комфортним і чистим», - поділилася враженнями від акції Аліса Панова.
![](https://static.tildacdn.com/tild3834-3966-4738-b731-343761643963/photo546338647329116.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3830-3939-4263-b136-346664643836/photo546338647329116.jpg)