НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Артем Переверзєв: Керувати Південним мають люди, які не йтимуть шляхом найменшого опору, а вирішуватимуть проблеми міста

Водою місто Південне Харківського району забезпечує свердловина глибиною 980 метрів. Магістралі зношені, їм уже сто років, тож люди отримують іржаву воду низької якості. Часто бувають обмеження в постачанні, пориви трубопроводів. Про це у коментарі для газети «Блок Кернеса – Успішний Харків» розповів депутат міської ради Південного Артем Переверзєв.

«Міський голова Південного проводить політику мінімізації відповідальності. Усе передано на баланс Харківської райадміністрації, створено комунальне підприємство. Але мережі розташовані на території нашого міста, і займатися проблемою повинна в першу чергу мерія», - вважає Артем Переверзєв.

За його словами, ситуація з вивезенням сміття взагалі плачевна.

«Централізованої послуги в нас немає. Більше десяти років тому спонсор подарував місту сміттєвоз, який зараз ледве їздить. Контейнерів для ТПВ недостатньо — декілька штук на місто з населенням 8,5 тис. Часто люди викидають сміття в посадки. Вивезення ТПВ передано приватному підприємству, з яким жителі самі повинні укладати договори, але належного контролю з боку міської влади немає.

Щоб виправити ситуацію, потрібно змінити міське керівництво. Напрямок, в якому рухається місто останні 15 років, неправильний. Керувати Південним мають люди, які будуть мислити принципово по-іншому, не йти шляхом найменшого опору, а вирішувати питання життєдіяльності міста», - підкреслив Артем Переверзєв.
Газета