Цього разу активісти взяли участь у «великому прибиранні» у Слобідському районі Харкова. Разом з іншими небайдужими до стану довкілля містянами вони навели лад біля будинків й у зеленій зоні по вул. Тарасівській, Плеханівській, Дніпровській, Молочній та пров. Сапельника. Прибрали сміття, сухе гілля й опале листя, викосили кущі амброзії.
![](https://static.tildacdn.com/tild6233-3530-4336-a564-613631636334/118999941_2342239680.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3336-6636-4438-a532-303235623436/119005018_3151941330.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-3332-4463-b639-623235376435/118995820_3414993501.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3331-6164-4064-a237-316135353537/119005099_7890458384.jpg)
Представники політсили також приєдналися до акції «Стоп наркотик» та зафарбували рекламу онлайн-наркомагазинів на фасадах будинків і зупинках громадського транспорту.
![](https://static.tildacdn.com/tild3734-3566-4266-b566-373861616361/119092576_3493278931.jpg)
Успішний Харків - чисте місто!