![](https://static.tildacdn.com/tild3938-6639-4932-a265-303063366538/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6532-6164-4265-a434-633766343836/4.jpg)
Як розповів представник молодіжного крила політсили Андрій Сидоренко, до парку завезли близько 40 тон піску, яким засипали територію дитячого майданчика.
![](https://static.tildacdn.com/tild3737-6232-4135-a636-303037396236/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3066-6234-4335-b938-636261643530/1.jpg)
«Ми працювали для того, щоб дітям було комфортно на майданчику, щоб знизити ризик травмування малечі. Відтепер батьки можуть бути спокійними, коли їх діти граються там, і не хвилюватися, що хтось із малюків перечепиться через коріння дерев або камінь», - зауважив активіст «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Андрій Сидоренко.