НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Неллі Цибульник: Не втрачаємо віру в Перемогу!

Чергове випробування, яке випало на долю харків’ян, вкотре підтвердило їхню стійкість, міцність, згуртованість та незламність. Допомога одне одному в найскладніші моменти - визначальна риса нашого народу.

Під час блекату, який поширився містом, депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Неллі Цибульник особисто координує та контролює роботу «пунктів незламності» в Холодногірському районі.

«Пункти незламності» продовжують цілодобово приймати харків’ян. Кожен із низ має джерела тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних девайсів, місця для відпочинку», - розповіла Неллі Цибульник.

Депутат зазначила, що на базі трьох закладів освіти Холодногірського району - ХЛ № 87, ХЛ № 152, ХПШ № 171 - функціонують пункти видачі гарячого харчування.

«У нелегкі часи воєнного стану ми не втрачаємо віру та надію в Перемогу!» - зазначила Неллі Цибульник.
Нагадаємо, за словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, за два дні «пунктами незламності» скористалося вже до 30 тисяч харків՛ян. Продовжується ліквідація наслідків найбільш масштабної атаки російської армії на енергосистему міста 22 березня. Фахівці відновлюють енергопостачання, проте це залежить від багатьох змінних: технічних, логістичних, виробничих можливостей, які, на жаль, неможливо з точністю передбачити наперед.

«Харківобленерго» закликає містян, яким повернули енергопостачання, максимально знизити споживання електроенергії.
Новини з районів Харкова