НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Команда «Блоку Кернеса - Успішний Харків» продовжить працювати над розвитком міста. Андрій Руденко

Оновлення мереж теплопостачання та водопостачання, ремонт доріг, покрівель і під'їздів багатоквартирних будинків, реконструкція популярних місць відпочинку харків'ян. Реалізацію цих та багатьох інших проєктів продовжить команда Харківського міського голови Геннадія Кернеса після перемоги на виборах.

Всі задуми реалізуються в Харкові завдяки господарському таланту мера Геннадія Кернеса і його команди, в якій згуртувалися професіонали своєї справи. І всі вони йдуть на вибори, щоб продовжити розвивати місто та робити його більш комфортним, зазначив в ефірі програми "Пряма мова" на "7 каналі" заступник Харківського міського голови та кандидат у депутати Харківської міськради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Андрій Руденко.

«Я в цій команді працюю не один рік. Такої успішної команди в Україні більше ніде немає. До Харкова приїжджає багато людей, які дивуються чистоті, порядку, інфраструктурним проєктам, якісному освітленню, роботі транспорту. Це все завдяки тому, що мер Геннадій Кернес бачить проблеми, знає, як їх вирішити, і працює з командою професіоналів, які в цьому допомагають. Вертикаль, яку він збудував, дозволяє розв’язувати будь-які проблеми та вирішувати будь-які завдання», - підкреслив Андрій Руденко.