НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Участь молоді у розвитку міста допомагає формувати правильну систему цінностей. Аліса Панова

У складі фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в міськраді створена група «Молодь за успішний Харків». Її очолила депутат міськради Аліса Панова.

За її словами, створення групи обумовлено необхідністю залучення до процесів забезпечення життя Харкова соціально активної, цілеспрямованої і вмотивованої молоді.

«Харків - молодіжне місто. У ньому налічується близько 80 вищих навчальних закладів і щорічно випускається близько 20 тис. студентів. Такий великий відсоток молодих людей серед населення тільки розширює, на мій погляд, можливості в розвитку і процвітанні нашого міста. Безпосередня участь молодих людей у ​​розвитку міста сприятиме їх правовому, патріотичному вихованню та формуватиме правильну систему цінностей. У команді «Блоку Кернеса - Успішний Харків» також багато молодих кадрів. І ми готові до комунікації, щоб всіляко сприяти реалізації ініціатив представників молоді Харкова щодо поліпшення і створення комфортного європейського міста», - сказала депутат.

Вона зазначила, що створена депутатська група планує провести зустрічі з молодіжними організаціями міста й представниками Молодіжної ради при Харківській міській раді, щоб обговорити спільні проєкти та ініціативи.

На даний момент до групи вже приєдналися депутати від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Олексій Артикуленко, Валентина Бондар, Ганна Головчанська, Ілона Хачатурян, Габріел Михайлов, Володимир Тупіцин, Андрій Руденко.