НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Видатний мешканець Новобаварського району відсвяткував ювілей

Сьогодні, 14 лютого, 75-річний ювілей відсвяткував видатний педагог Микола Попов.

Микола Михайлович народився і виріс у Новобаварському районі. З 1965 року розпочав педагогічну діяльність, стаж якої на сьогодні складає 56 років.

50 років працював у Центрі дитячої та юнацької творчості № 2, з них 38 років – директором. Сьогодні Микола Попов продовжує активно працювати з юними мешканцями Новобаварського району на посаді керівника туристичного гуртка ЦДЮТ. За його плечима неодноразові перемоги на всеукраїнських змаганнях з пішохідного туризму, організація далеких туристсько-краєзнавчих походів і експедицій, проведення яскравих туристичних зльотів у районі.

«75 років - це не просто кругла дата, а цілий життєвий шлях, велична історія життя неймовірної людини з усіма злетами, успіхами та перемогами. Сьогодні Ви - приклад для всіх, для рідних і близьких, для дорослих і дітей, для колег і товаришів. Миколо Михайловичу, вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо потужної життєвої енергії ще на довгії літа вперед, безмежного щастя, творчих успіхів та наснаги», - йдеться у привітанні від депутатки міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», голови Адміністрації Новобаварського району Тетяни Цибульник.
Новини з районів Харкова