НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Блок Кернеса - Успішний Харків» матиме найбільші фракції в Харківській міській і обласній радах. Ігор Терехов

Політична партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» задоволена результатами місцевих виборів 2020 року. Про це на брифінгу розповів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він подякував харків'янам і мешканцям області, які віддали свої голоси за «Блок Кернеса - Успішний Харків» і Геннадія Кернеса.

Ігор Терехов зазначив, що згідно з протоколами Харківської міської територіальної виборчої комісії, Геннадія Кернеса переобрано Харківським міським головою, його підтримали 60,34% харків'ян. Партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» матиме найбільші фракції в Харківській міській і обласній радах.

«На виборах до Харківської міської ради ми набрали 37,95% голосів виборців, і наша фракція буде представлена ​​34 депутатами. Далі йде «Опозиційна платформа - «За життя» - 20,96% (19 депутатів), «Європейська солідарність» - 8,99% (9 мандатів), «Слуга Народу» - 8,76% (9 мандатів), також у міській раді буде 7 депутатів від «Партії Шарія» (6,56%) і 6 від «Блоку Світличної «Разом!» (6%)», - розповів Ігор Терехов.

На виборах до Харківської обласної ради депутатські мандати розподілилися так: 46 представників від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» (34,54%), 21 від ОПЗЖ (21,32%), по 17 від «Слуги народу» (12,75%) і «Блоку Світличної «Разом!» (12,4%), 11 - від «Європейської солідарності» (8%).