![](https://static.tildacdn.com/tild3837-3339-4335-b238-663139306333/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3166-6331-4238-a133-653836653263/3.jpg)
Представники політичної сили адресували найкращі побажання Юрію та Аліні Проневичам, Дмитру та Світлані Третяк, Віктору та Аліну Шукост.
![](https://static.tildacdn.com/tild3433-3662-4733-b938-356339613164/4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3032-4338-b539-306437383461/5.jpg)
«День народження родини – особливе свято для тих, хто зважився на цей важливий крок. Дорогі молодята, вітаємо вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи», – звернулися із такими словами до молодят активісти «Блоку Кернеса – успішний Харків».