НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Лозівські активісти привітали ветеранів праці

Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» провели у місті Лозова акцію «Медовий спас». Молоді люди відвідали місцевих ветеранів праці та презентували кожному обов’язковий атрибут свята – свіжий мед, а також інші приємні подарунки.

Представники політсили завітали до колишнього залізничника, автора кількох книг про Південну залізницю, засновника тематичного музею Миколи Хрисанфова, очільниці ветеранської організації станції «Лозова», поетеси Галини Швець і до активістки ветеранського руху Лозівщини, в минулому працівниці Лозівського ковальско-механічного заводу Зінаїди Дмитренко.

Літні люди були дуже раді несподіваним гостям та солодкому святковому подарунку.

Як розповів учасник акції від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Дмитро Івченко, активісти не лише привітали ветеранів праці зі святом, а й розпитали про побутові потреби.

«Ми приєднуємося до флешмобу, започаткованого нашими харківськими колегами, бо вважаємо, що посильна допомога людям, які довгі роки працювали на користь своєї маленької Батьківщини, чи захищали Вітчизну від фашистських загарбників – це ті прості і вкрай необіхдні речі, які має робити кожен», - зауважив представник політсили.