«У ці святкові дні діти вірять у казку та в те, що мрії здійснюються. Тому з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая та Діда Мороза. Дарувати радість і віру в маленьке диво дуже приємно. А найбільшою подякою для нас були усміхнені малюки, їх щирість, безпосередність і очі, сповнені надією та вірою у казку», - розповів Павло Столбовий.
Смачні дарунки від Миколая отримали 1000 дітлахів Балаклійської громади.
Також 19 рудня у Балаклії відбулося відкриття головної міської ялинки.
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-3338-4137-b865-663163303865/269083876_1103009023.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6239-3135-4632-b731-373036386336/269265175_1103009317.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3539-4431-b465-373064633230/269290471_1187704148.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6538-3038-4238-b732-343363353736/269444827_1103009650.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3833-6532-4563-b061-363763653563/268833989_1103009233.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3433-3939-4565-b936-323334336430/268822246_1103009203.jpg)