НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У першу чергу вирішуватимемо питання водо- і теплопостачання. Світлана Кривенко про пріоритети в роботі Красноградської ОТГ

Відбулася перша сесія Красноградської міської ради, на якій депутатський корпус (26 осіб) затвердив положення про роботу 5 постійних комісії, склад та структуру виконавчого комітету, а також погодив низку кадрових питань.

Новообраний міський голова Світлана Кривенко розповіла, що наразі перед міською радою виникла низка організаційних питань. Зокрема, новоствореній Красноградській міській громаді необхідно утворити відділ освіти, службу у справах дітей, терцентр тощо. Існують також проблеми з механізмом передачі майна району та сільських рад об’єднаній громаді.

«У нашій громаді не змінено статуси шкіл – є кілька НВК і закладів загальної середньої освіти. Разом з тим, відповідно до закону «Про повну загальну середню освіту» держфінансування отримуватимуть початкові школи, ліцеї та гімназії. Тому, якщо не буде перехідного періоду для зміни статусів освітніх закладів, у нас можуть виникнути проблеми з їх фінансуванням», - зазначила Світлана Кривенко.

Серед пріоритетних питань у майбутній роботі міський голова звернула увагу на проблеми водо- і теплопостачання у громаді, а також, поводження з твердими побутовими відходами.
«Наші насосні станції та очисні споруди потребують капітального ремонту. Треба вирішити питання облаштування водогону в с. Піщанка. Існує проблема й з фінансуванням роботи теплових мереж. Окрім того, треба створювати полігон твердих побутових відходів, оскільки офіційно на Красноградщині його немає. Існує міське сміттєзвалище, але воно поки не зареєстроване відповідним чином. Також, якщо у нас не працюватиме управління бурових робіт, виникнуть проблеми з наповненням бюджету. Нам доведеться шукати шляхи, як компенсувати ці фінансові моменти», - наголосила Світлана Кривенко.