НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми докладемо усіх зусиль, щоб у соціальній сфері відбувалися тільки позитивні зрушення. Олександр Тертишний

Розпочався процес реорганізації сільських рад, а також передачі їх майна та майна районної ради новоутвореній Борівській об’єднаній громаді. Відповідні рішення ухвалили на другій сесії Борівської селищної ради VIII скликання.

Також депутати підтримали ініціативу передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність селищної ради. За інформацією селищного голови Олександра Тертишного, борівській громаді мають передати близько 5 тисяч га землі. Наразі триває підготовка відповідних документів.

Окрім того, депутатський корпус підтримав рішення про створення КП «Центр надання соціальних послуг Борівської селищної ради».

«У нас ліквідовані Територіальний центр обслуговування Борівської райдержадміністрації та Борівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Тому ми не могли допустити, щоб вразливі категорії населення залишилися без допомоги. Також є низка інших соціальних питань, які має вирішувати створене КП. Для того, щоб люди не відчули погіршення в обслуговуванні, воно має розпочати роботу не пізніше 1 січня. Ми докладемо усіх зусиль, щоб у соціальній сфері відбувалися тільки позитивні зрушення», - зазначив Олександр Тертишний.