БІБЛІОТЕКА "ЧОРНОГО" PR

Вимагаємо припинити використання імені Геннадія Кернеса у брудній передвиборчій кампанії конкурента

На вулицях Харкова з’явилися агітаційні матеріали, які вчергове доводять, що кандидат у мери Харкова Олексій Кучер занадто захопився використанням брудних політичних технологій. Це ще одна спроба молодого зеленого політика скористатися рейтингом «Блоку Кернеса – Успішний Харків» та хайпанути на імені Геннадія Кернеса.


Такими діями кандидат на посаду Харківського міського голови не підвищує свій рейтинг та авторитет. Граючи на полі свого політичного «тренера», він занадто низько виглядає в очах не лише своїх виборців, але всіх мешканців Харківщини.

Вкотре рекомендуємо цьому недосвідченому політику вивчити «матчастину» у вигляді роботи промислових підприємств Харківщини, стану виплати заробітної плати мешканцям регіону, організації надання медичної допомоги, а також транспортного сполучення між віддаленими районами та обласним центром.

Вчора поважні бізнесмени, люди з іменем, які вклали не один мільйон доларів у розвиток Харкова та області, дали Олексію Кучеру гарну пораду – займатися власними обов’язками. Ця людина всупереч виборчому законодавству не пішла у відпустку на час передвиборчої кампанії та продовжує виконувати обов’язки голови Харківської облдержадміністрації. Тож йому слід дослухатися до цих порад.


Вимагаємо припинити використання імені Геннадія Кернеса та назви «Блоку Кернеса – Успішний Харків» у брудній виборчій кампанії та закликаємо голову Харківської облдержадміністрації взятися до роботи та виконувати посадові обов’язки.