НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська розповіла про усунення наслідків ворожого обстрілу в Основ'янському районі

Оперативно надана допомога та вчасна моральна підтримка не дадуть занепасти духом та зневіритися навіть у найважчі часи. В цьому впевнена депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» і голова Адміністрації Основ'янському району Ганна Головчанська.

За її словами, харків’яни вкотре продемонстрували солідарність і підтримку, працюючи над усуненням наслідків ворожого обстрілу Основ'янського району, який стався вночі 8 липня. Тоді були пошкоджені понад півтора десятки приватних будинків.

Депутат зранку на місці з'ясовувала нагальні потреби мешканців постраждалих будинків та координувала оперативне вирішення всіх питань. Водночас спеціалісти здійснювали обстеження пошкоджених помешкань.

Ганна Головчанська зазначила, що на допомогу основ'янцям одразу прийшли комунальні служби, які усували аварійність, прибирали сміття, відновлювали електропостачання, закривали вибиті вікна та двері тимчасовим матеріалом.

За сприяння депутата міськради допомогу ремкомплектами постраждалим оперативно надали представники гуманітарної місії «Проліска».

«Дякуємо комунальним службам і благодійним організаціям, які вчасно прийшли на допомогу. Ми - сильні, бо ми разом!» - зазначила Ганна Головчанська.
Нагадаємо, днями Харківський міський голова Ігор Терехов озвучив статистику злочинів армії рф в Харкові за червень.

«Незважаючи на меншу кількість обстрілів, ніж позаминулого місяця, саме у червні ворог вперше застосував для ударів по місту та людям КАБ-250, ФАБ-500 - керовані авіабомби, відомі надпотужною руйнівною силою. Навіть більшою, ніж у ракет. Це вкотре підкреслює: єдине, що може дати нам захист від цих загроз, - сучасні системи протиповітряної оборони», - наголосив мер.
Новини з районів Харкова