Як пояснив керівник фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес, область співфінансує 10% від загальної суми, передбаченої на ці проєкти. Таким чином, вклавши свою інвестицію у 27 млн грн., Харківщина отримає понад 200 млн державних коштів.
«Це дасть змогу завершити у 2021-му реконструкцію Лозівського міського палацу культури та комплексу будівель Близнюківської ЦРЛ. Загальна вартість першого проєкту – понад 48 млн грн. другого – майже 82 млн. Наступні позиції – перша й друга черги будівництва Обласного центру онкології – за планом мають бути здані у 2022-му. І, виділяючи сьогодні свою частку співфінансування, Харківський регіон впродовж двох років отримає понад мільярд гривень державної субвенції на зведення цього об’єкта», - розповів депутат.
За словами Кирила Кернеса, формула співфінансування – дуже дієва й ефективна щодо помноження зусиль для отримання вагомих результатів. Особливо, коли йдеться про крупні інвестиції з боку держави.
«Сподіваюся, ресурси ДФРР завжди будуть відкриті для тих справ і втілення тих ініціатив, яких самотужки області не здолати. Сучасний і потужний онкологічний центр, якого так потребує наш регіон – приклад саме такого проєкту», - підкреслив він.