НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ефективне управління: Дайджест про роботу Харківського міського голови Ігоря Терехова

В успішного міста має бути сильний лідер, адже робота міського голови вимагає багато відданості, вміння оперативно приймати головні рішення та сприяти розвитку міста як соціально-економічної системи. Важливо підтримувати та сприяти діям мера, оскільки це є основою розвитку сучасного міста. Саме Харків сьогодні є прикладом ефективної роботи місцевої влади.

Наші щотижневі новинні дайджести дають змогу залишатися в курсі актуальної інформації щодо діяльності Харківського міського голови Ігоря Терехова. Тут - тільки суттєві та цікаві події, це допоможе виділити важливі акценти в інформаційному потоці й житті міста.

Ювілей Інституту судових експертиз ім. Бокаріуса

Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» 13 листопада відсвяткував 100-річчя з дня заснування. В урочистостях взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов, який привітав працівників з видатною датою та подякував за обʼєктивну та неупереджену працю на користь правосуддю.

«Радий, що у Харкова є така визначна установа. Знаю, який непростий шлях їй довелося пройти. І мені приємно бачити, наскільки зараз інститут змінився на краще, отримав сучасні обладнані лабораторії, доглянуті приміщення. Дякую за вашу роботу, за те, що документуєте злочини росії. Завдяки вам усі винні понесуть відповідальність, а невинуваті будуть виправдані», - зазначив Ігор Терехов.

Вітання діячам культури

Також в цей же день пройшов урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ігор Терехов привітав представників сфери культури зі святом та навів результати цьогорічного соцопитування Міжнародного республіканського інституту, які говорять про те, що в майбутньому містяни бачать саме Харків столицею українського культурного життя.

«Я пишаюся тим, що ви залишаєтеся в місті разом із харківʼянами - піднімаєте їм настрій, додаєте оптимізму. Хоча й знаю, наскільки важко вам зараз, враховуючи реалії війни. Але памʼятайте, що саме сьогодні ви потрібні людям як ніколи», - зазначив Ігор Терехов.

Кращим діячам культури мер вручив Почесні грамоти виконкому міської ради та Подяки міського голови.

Про відновлення Харкова

167 будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів Харкова, будуть відновлені у 2024 році. Про це міський голова Ігор Терехов повідомив 14 листопада в ефірі національного телемарафону.

Мер нагадав, що торік у місті були відновлені 200 будинків, а до кінця цього року будуть завершені відновлювальні роботи ще у 56-ти.

«У планах відновлення на наступний рік - 167 будинків. Є проєктно-кошторисна документація на їх відновлення. Руйнування дуже великі. Це і Північна Салтівка, і П'ятихатки, й інші райони міста. Але ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше відбудувати місто, відновити житло та повернути харків'ян додому», - зазначив Ігор Терехов.

Новорічна ялинка в метро

Це вже стало нашою традицією! У Харкові продовжать традицію минулого року та встановлять святкову ялинку на станції метрополітену. Про це 14 листопада в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Торік ми встановили ялинку на станції метро, де проводили концерти для дітей. Тож продовжимо цю традицію. Встановимо ялинку, прикрасимо станції та зробимо все, щоб наші діти відчули свято, незважаючи на воєнний час», - зазначив мер.

Вітання молоді Харкова з Днем студента

16 листопада Ігор Терехов взяв участь у заході до Дня студента. Мер зазначив, що Харків завжди вважався науковою та студентською столицею України, подякував студентам за те, що обрали для навчання саме харківські виші.

«Ми були, є і будемо студентською столицею України. Я переконаний у цьому, як і в тому, що ми переможемо і подолаємо всі ті виклики, з якими зіштовхнулися. Я дуже ціную, що ви обрали Харків, і вдячний вашим викладачам за те, що вони дають необхідну базу знань, аби вам було набагато легше йти по життю та реалізовувати свої мрії. Харків майбутнього - у ваших руках!» - зазначив Ігор Терехов у вітальному слові.