НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Заява Харківської міської ради

Шановні харків'яни!

Весь учорашній день і сьогоднішній ранок стрічки новин рясніють заголовками на кшталт «Підпис Кернеса підробили на важливому документі: поліція веде розслідування», «У Харкові почали розслідування про підробку підпису Кернеса на важливому документі» і так далі в тому ж дусі.

Причому чимало ЗМІ пишуть про це, як про доконаний факт, абсолютно забуваючи вказати, що правоохоронні органи проводять просту стандартну перевірку за заявою однієї із депутаток Харківської міської ради, якій, з незрозумілих нам причин, раптом здалося, що підпис Геннадія Кернеса під поданням Ігоря Терехова на посаду секретаря міськради був підроблений. Уточнимо: «підроблений» цифровий підпис, що в принципі неможливо.

Харківська міська рада заявляє, що працює виключно в рамках українського законодавства, яке не тільки дозволяє, але й стимулює використання електронного документообігу.

Також зазначимо, що подібні вкидання, які ми бачимо з боку окремих депутатів міськради та деяких творців мертвонароджених політичних проєктів, є нічим іншим, як спробою дискредитувати міську владу Харкова.

Харківська міська рада закликає усіх заспокоїтися і дати поліції у спокійній обстановці переконатися, що всі рішення, ухвалені на сесії 9 грудня, були чесними і законними.

Також міська рада залишає за собою право подати до суду на особливо непорядні ЗМІ, які поширюють фейкову інформацію про нібито «підробку» підписа Геннадія Кернеса.