НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сьогодні - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня ми вшановуємо пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни. Це була жахлива трагедія, адже українська земля стала ареною запеклих боїв, наші міста й села зазнали невимовних страждань і руйнувань. Гинули люди, сиротами ставали діти…

І зараз ми маємо час для того, щоб згадати всіх, хто віддав життя багато років тому в боротьбі за свободу рідної країни. Важливо пам’ятати не лише військових, а й цивільних, які тоді страждали від насильства та воєнних дій. Кожна родина в Україні має своїх героїв і жертв війни, і ми маємо обов’язок зберегти цю пам’ять для наступних поколінь.

На жаль, війна знову прийшла до нас, і ми змушені боротися за свою незалежність і територіальну цілісність. А ворогом виявився найближчий сусід, який називав себе «братом». Український народ продовжує справу славетних героїв минулого, виборюючи свободу, будуючи сильну та демократичну державу. Ми не здамося, адже усвідомлюємо, наскільки важливим є майбутній мир для наших дітей. Вшановуючи пам’ять минулого, ми ніколи не забуваємо про сьогодення!

Вічна пам'ять загиблим. Слава живим героям!