НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На ім'я Ігоря Терехова надходять вітальні телеграми

Секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова вітають з обранням на посаду мера Харкова.

На ім'я Ігоря Терехова надійшли численні телеграми та листівки з вітаннями від громадських та релігійних організацій міста та області.  

Зокрема, у привітанні голови постійно-діючої Ради Харківського обласного комітету «Дробицький яр» Леоніда Леонідова сказано: «Бажаємо Вам успіхів на цій високій та почесній посаді! Впевнені, що під Вашим керівництвом наш любий і рідний Харків буде продовжувати встановлювати традиції, займати щорічно перше місто серед мегаполісів України». 

У телеграмі від головного рабина Харкова та Харківської області Мойше Московича та голови Харківської релігійної громади ортодоксального іудаїзму Олександра Кагановського, зокрема, говориться: «Бажаємо нових успіхів у вашій шляхетній праці на благо нашого рідного міста. Ми впевнені, що під Вашим керівництвом Харків продовжуватиме розвиватися та розквітати. Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю, за Вашу допомогу та підтримку громади, за обстановку миру та злагоди, яка панує у нашому місті».

Також привітання надійшли від Громадської організації «Харківське об'єднання «Світло», в якому, зокрема, говориться: «Дозвольте подякувати Вам за підтримку та розвиток усіх галузей інфраструктури міста, а також за турботу про людей з обмеженими можливостями, самотніх, які потрапили в складну ситуацію, хворих та людей похилого віку. Сподіваємося, що Ви продовжите так само ефективно працювати на благо міста та його мешканців на посаді мера міста», - сказано у привітанні.

Свої привітання також надіслали Харківська обласна громадська організація «Слобожанське Козацтво Об'єднувальне», Об'єднання організацій роботодавців Харківщини та інші організації.