НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Борівчани вшанували пам’ять героїв війни автопробігом

У День пам’яті та примирення в Борівській громаді відбувся автопробіг на знак вшанування пам'яті жертв Другої світової війни.

Керівництво та працівники селищної ради, представники депутатського корпусу та інші небайдужі громадяни проїхали населеними пунктами громади, відвідали місця пам’яті – братські могили та пам’ятники воїнам-визволителям, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, до пам’ятників поклали квіти.

«Борівчани свято шанують пам’ять воїнів-визволителів, своїх земляків, які загинули на фронтах Другої світової війни. Пам’ятники та братські могили доглядаються і реставруються, до них приходять люди, несуть квіти. Всього на території району в братських могилах вічним сном сплять 2725 воїнів і партизанів-підпільників, майже половина прізвищ досі невідомі», - розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний.


Учасники автопробігу також відвідали учасницю бойових дій Ганну Олександрівну Полтавцеву, яка мешкає у Шийківці. Привітали зі святом, передали подарунки та подякували за перемогу.

Окрім того, біля Братської могили у Боровій відбувся мітинг пам’яті на честь загиблих героїв.