Керівництво та працівники селищної ради, представники депутатського корпусу та інші небайдужі громадяни проїхали населеними пунктами громади, відвідали місця пам’яті – братські могили та пам’ятники воїнам-визволителям, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, до пам’ятників поклали квіти.
«Борівчани свято шанують пам’ять воїнів-визволителів, своїх земляків, які загинули на фронтах Другої світової війни. Пам’ятники та братські могили доглядаються і реставруються, до них приходять люди, несуть квіти. Всього на території району в братських могилах вічним сном сплять 2725 воїнів і партизанів-підпільників, майже половина прізвищ досі невідомі», - розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний.
![](https://static.tildacdn.com/tild3936-3365-4466-b933-373463653964/183765650_4078062142.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3930-3631-4431-a133-366232393137/183914428_4078061715.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3763-3737-4736-b737-383636386531/183950049_4078231468.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3137-3332-4638-b733-303763373433/184092486_4078062035.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3135-3632-4434-b366-353630623234/184308241_4078231278.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3639-6538-4337-a263-633836323137/184337531_4078061792.jpg)
Учасники автопробігу також відвідали учасницю бойових дій Ганну Олександрівну Полтавцеву, яка мешкає у Шийківці. Привітали зі святом, передали подарунки та подякували за перемогу.
Окрім того, біля Братської могили у Боровій відбувся мітинг пам’яті на честь загиблих героїв.
![](https://static.tildacdn.com/tild3564-3064-4361-a533-643831373439/184361815_4077911748.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3861-6164-4336-b561-343062356438/183881783_4077911688.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-6461-4065-a233-396430363566/183937767_4077911705.jpg)