У Новобаварському районі капітально відремонтували систему гарячого водопостачання багатоповерхівки
У житловому будинку по вулиці Дмитрівській, 28, завершено капітальний ремонт внутрішньої системи гарячого водопостачання. Всього було замінено близько 180 метрів трубопроводу. Крім того, фахівцями КП «Харківводоканал» ведуться роботи з ремонту зовнішнього трубопроводу холодного водопостачання по вул. Костянтина Калініна, 31.