НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Остапчук: Ми готуємо нову обласну програму «Питна вода»

Від проблем медичного обслуговування до отримання якісної питної води. Багато питань було обговорено під час зустрічей кандидата у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктора Остапчука з мешканцями Борівщини. Всього він провів 19 робочих зустрічей за три дні.


Народний депутат України VII та VIII скликань Віктор Остапчук опікується Борівським районом протягом 8 років. Він добре знає проблеми місцевих мешканців: медичне обслуговування, транспортне сполучення, стан комунальної інфраструктури та доріг, школи, дитсадки, утилізація сміття тощо.

За минулий час завдяки Віктору Остапчуку було чимало зроблено для вирішення цих проблем. Зокрема, надавалася допомога в ремонті та оснащенні дитячих і медичних закладів, оновленні водогонів, спорудженні понад двох десятків дитячих та спортивних майданчиків, реконструкції меморіальних комплексів на честь воїнів-визволителів та інше. Також вдалося додатково залучити з держбюджету на соціально-економічний розвиток Борівщини майже 16 мільйонів гривень, які пішли на потрібні громадам справи: газифікацію, капітальний ремонт мереж водо- та енергопостачання, закладів соціального призначення.

«Разом з громадами ми зробили чимало, але потрібно зробити ще більше. Перш за все, людей хвилює питання охорони здоров’я. Це і доступна, якісна медична допомога, і екологія, яка впливає на стан здоров’я. В цілому завдання збереження річок, збору, сортування та утилізації сміття, підвищення якості питної води — дуже серйозне. Добре, що тепер ми можемо розраховувати на сприяння «Блоку Кернеса — Успішний Харків», який в свою програму «15 стратегічних кроків успішної Харківщини» включив розділ «Чистий регіон». Ми вже сьогодні готуємо проект нової обласної програми «Питна вода», а також проект Державної програми з очищення Оскола, Сіверського Дінця, Оскольського водосховища та малих річок», - розповів Віктор Остапчук.