НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Меморіальну дошку Геннадію Кернесу відкриють у День міста

Про це повідомив син Геннадія Адольфовича, глава фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес. Він запросив усіх харків'ян прийти цього дня до будівлі міської ради та покласти квіти до меморіальної дошки.

«Все ближче 23 серпня, День міста Харкова. Саме цього дня ми відкриємо меморіальну дошку моєму батькові. Хочу запросити всіх, хто любив і поважав Геннадія Кернеса, всіх харків'ян прийти вранці до будівлі міськради, вшанувати пам'ять, покласти квіти», - зазначив Кирило Кернес.

Він розповів, що скульптор Олександр Рідний точно відобразив на меморіальній табличці характер Геннадія Кернеса і ті знакові об'єкти Харкова, які багато для нього значили: сквер «Стрілка» (одна з перших реконструкцій зелених зон, які здійснив мер), колесо огляду - символ парка Горького, «Україна, що летить», станція метро «Перемога».

Також він подякував депутатському корпусу Харківської міської ради за рішення про присвоєння Геннадію Кернесу звання Почесного громадянина Харкова.

«Дякую Ігорю Терехову, який вніс цю пропозицію і зробив усе для її реалізації. На мій погляд, це заслужена оцінка того, що батько зробив для нашого міста. А найголовніше - справа, якій Геннадій Кернес присвятив все своє життя, триває. Доводяться до логічного результату проєкти, які він розпочав. Розробляються нові плани, які, впевнений, збіглися б з його уявленнями про те, як має розвиватися Харків. Батько, ми пам'ятаємо і прагнемо відповідати тій високій планці патріотизму, любові до Харкова, яку ти поставив», - підкреслив Кирило Кернес.

Нагадаємо, рішення про присвоєння Геннадію Кернесу звання Почесного громадянина Харкова було ухвалено 14 липня.