![](https://static.tildacdn.com/tild3065-3637-4534-a664-643133643664/imgonline-com-ua-Res.jpg)
Представники політичної сили привітали та вручили подарунки трьом родинам. Так, подружжя Ольги та Валерія Пономаренків тепер виховують доньку Валерію, в родині Катерини та Віктора Шейко народився синок Віктор, а Альона та Давід Хачатрян стали батьками синочка Артура.
![](https://static.tildacdn.com/tild6564-3736-4265-b866-643762333938/imgonline-com-ua-Res.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3166-3065-4462-b962-353766323334/imgonline-com-ua-Res.jpg)
«Щастя, мирного неба над головою, великої радості й щастя родинам, міцного здоров’я та достатку в домі і благополуччя», - побажали молодим родинам представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків».