НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Новобаварському районі реконструюють велику теплову магістраль (відео)

Розпочато роботи з реконструкції теплової магістралі по Григорівському шосе в Новобаварському районі Харкова.

Як розповіла на пресконференції голова адміністрації району, депутат міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Цибульник, до жовтня цього року планується замінити 1,2 км теплових мереж. Зараз цю ділянку дороги перекрито, після проведення реконструкції тепломагістралі з'явиться можливість приступити до дорожніх робіт.

Крім того, до опалювального сезону 2021-2022 рр. уже комплексно підготовлено 254 будинки комунальної форми власності, що становить 22% від загального плану. Підготовка відомчого житлового фонду, житлових, житлово-будівельних кооперативів і ОСББ (понад 100 будинків) запланована на літні місяці.

«Цього року в районі заплановано виконати перекладку магістральних внутрішньоквартальних мереж центрального опалення на 14 об'єктах (2,2 км) та мереж гарячого водопостачання на 12 об'єктах (1,4 км). Ще в 16 будинках відремонтують транзитні трубопроводи. Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж опалення та гарячого водопостачання буде виконаний в 15 будинках. Частину з цих робіт уже розпочато. Всі вони ведуться згідно з запланованим графіком», - підкреслила голова району.