НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тільки мерзотники можуть насміхатися над бідністю соціально незахищених людей. Віктор Остапчук про фейкові листівки

Днями у Борівському, Ізюмському та Балаклійському районах невідомі масово розклеїли листівки з неправдивою інформацією щодо прийому кандидата в депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віктора Остапчука. Людей закликали прийти на зустріч, взявши документи, щоб нібито отримати матеріальну допомогу.

Політична партія «Блок Кернеса - Успішний Харків» уже офіційно заявила, що фейкові листівки є провокацією та невдалою спробою дискредитації найбільш рейтингових кандидатів. Жодних подібних заходів партія не проводить, а так звана матеріальна допомога є прямим порушенням виборчого законодавства.

За словами Віктора Остапчука, це далеко не перший фейк, пов'язаний з його ім’ям, але у випадку з повідомленнями про роздачу матеріальної допомоги політичні провокатори перейшли всі червоні лінії.

«Тільки мерзотники можуть насміхатися над бідністю соціально незахищених людей, нахабно брехати і без того зневіреним людям. Велике прохання до мешканців нашого регіону не вірити дезінформації та нікому не надавати свої персональні дані», - зазначив Віктор Остапчук.

Він також розповів, що минулого року, під час виборчої кампанії до Верховної Ради України, масово розповсюджувалася фейкова інформацію аналогічного характеру. В результаті сотні людей, у тому числі фронтовики, учасники Другої світової війни, були введені в оману. А за нахабне порушення виборчого законодавства та елементарних норм моралі ніхто не поніс відповідальності.

«На жаль, безкарність породжує вседозволеність, а непокаране зло має
властивість повертатися. Тому цього року історія повторюється. Ці шахраї неспроможні виграти вибори чесно, бо у них немає ні свого бачення розвитку громад, ні ідей, ні ініціатив, ні амбіцій зробити щось значиме для людей. До того ж вони навіть не знають, що громадська спілка «Соціальний Рух Поваги», про яку йдеться в їхній листівці як про «роздавальницю» коштів, була ліквідована пів року тому. Свого часу, коли я став народним депутатом, я створив її для сприяння соціально-економічному розвитку мого округу. Завдяки діяльності «Соціального Руху Поваги» в окрузі дійсно було зроблено дуже багато. Але під час виборчих кампаній спілка свою діяльність призупиняла, а навесні цього року була ліквідована», - наголосив Віктор Остапчук.