НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

«Блок Кернеса – Успішний Харків» відкритий для нових молодіжних ініціатив та готовий допомогти у їх реалізації

Харків – це молодіжне місто та місто для молоді. Таку думку висловив на пресконференції представник молодіжного крила ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Андрій Єлізаров.

«На сьогодні, на жаль, ще існує стереотип, що молоді байдужа доля рідного міста. Вважають, що молоді люди не ходять на вибори, вони пасивні, не цікавляться процесами, які відбуваються в їхньому місті. Але це не так. У Харкові реалізується багато програм, ініційованих саме молоддю», – наголосив Андрій Єлізаров.

Він розповів, що під час виборчої кампанії було втілено у життя велику кількість проєктів. Серед них – відкриття молодіжних центрів, урбан-парків, активізація роботи клубів за місцем проживання.

«Для молоді, для їхнього розвитку в Харкові сьогодні створюються максимально комфортні умови. Вони ж двигун процесів у місті! Чим активніша молодь, тим більше змін», – наголосив представник молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

За його словами, важлива роль у реалізації молодіжних ініціатив належить Молодіжній раді при Харківському міському голові, яка об'єднала креативних та амбітних молодих людей. Крім того, у Харкові дуже потужний та численний волонтерський рух у найрізноманітніших напрямках.

Серед значних проєктів, що їх реалізувала молодь останнім часом, Андрій Єлізаров також виділив форум «Молодь говорить», який відбувся наприкінці вересня, і челендж «Харків голосує», покликаний залучити якнайбільше людей віддати свій голос на позачергових виборах міського голови.

Він наголосив, що молодіжне крило «Блоку Кернеса – Успішний Харків» відкрито для нових ініціатив.

«Ми завжди готові протягнути руку, підставити плече молодим людям, щоб вони не боялися і йшли тільки вперед. Якщо у вас є, цікаві ідеї, і вам потрібна допомога у їх реалізації, ми відкриті до пропозицій та співпраці», - наголосив Андрій Єлізаров.

Усі, хто хоче запропонувати свої ідеї команді молодіжного крила політсили, можуть звертатись за телефоном 050 054 86 23.