НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Краснограді відсвяткували день міста

Красноградці відсвяткували День міста і 78-у річницю визволення Красноградщини від фашистських загарбників.

На честь загиблих воїнів на меморіальному комплексі «Братські могили» відбувся мітинг-реквієм «Вклонімося визволителям», також для жителів громади були організовані урочисті заходи на центральній площі міста.

«Сьогоднішній день - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Це свято об'єднує всіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто творив його славну історію, збагачував традиції, розбудовував і захищав від ворога. Дякую кожному з вас, шановні красноградці, за добрі справи, наміри і починання, спрямовані на розвиток і благоустрій міста, покращення добробуту його жителів», - звернулася до містян з вітальною промовою Красноградський міський голова Світлана Кривенко.

Жителів Краснограда також привітав перший заступник голови облради Альберт Кононенко.

«Саме в цей день Харківська область була остаточно звільнена від окупантів. Це свято стало можливим завдяки подвигу наших дідів і прадідів. Красноград - чудове місто, яке дало Україні і всьому світу багато відомих особистостей. Це і військові, і письменники, і футболісти, і багато інших. Бажаю красноградцям і всім жителям Харківської області здоров'я, добробуту і радості життя», - зазначив він.