НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Центр «Відповідальне батьківство» та муніципальна «швидка». Депутати окреслили проекти-пріоритети у соцсфері та медицині

У Харкові у 2022 році планують створити комунальне підприємство «Консультативно-кризовий центр «Відповідальне батьківство». Його завдання – захистити дітей, які, на жаль, дуже часто страждають від байдужості та нерозуміння дорослих.

Про це було заявлено під час засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я міськради, на якому депутати підбили підсумки року, що минає, і визначили пріоритети на 2022 рік.

Голова постійної комісії, депутат від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Олена Тоболіна наголосила, що одним із важливих напрямків роботи Департаменту служб у справах дітей є організація центру «Відповідальне батьківство». Він надаватиме допомогу дітям, які живуть у конфліктних родинах.

«Коли є конфлікт у сім'ї між батьками, які не хочуть домовлятися, страждають насамперед діти. Якщо мати й батько не думають про дитину, то для вирішення ситуації у такій конфліктній родині підключатимуться фахівці Консультативно-кризового центру «Відповідальне батьківство», - розповіла Олена Тоболіна.

Також депутати під час засідання комісії обговорили питання реалізації Департаментом охорони здоров'я міськради проекту створення у 2022 році муніципальної служби невідкладної медичної допомоги при поліклініках. Серед важливих завдань Департаменту соціальної політики – просування нової онлайн-послуги з оформлення субсидій через електронний сервіс «Дія».