НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харківські депутати відвідали фотовиставку Леоніда Логвиненка «Тінь війни»

У галереї харківського Медіа ХАБу відкрилась фотовиставка журналіста, поета, публіциста, фоторепортера і волонтера Леоніда Логвиненка «Тінь війни». У вівторок, 14 листопада, її відвідали депутати від «Успішного Харкова».

«Ми з колегами прийшли на фотовиставку Леоніда Логвиненка. Нам важливо, що місто демонструє свою незламність і в культурному сенсі також, намагаючись відновлювати активність, враховуючи загальну безпекову ситуацію», - розповів Віталій Панов, депутат Харківської обласної ради.

Більшість з представлених тут світлин увійшли до двох книг, які нещодавно автор презентував у Харкові. Це «Тінь війни» та спецвидання «Тінь війни#113», яке вийшло завдяки співпраці Леоніда Логвіненка з воїнами Харківської окремої бригади тероборони.

«Неможливо одним словом окреслити той спектр почуттів, які наразі є в душі. З одного боку, ми бачимо страшні кадри, це повертає до тих часів, а з іншого - кадри, наповнені життям та переможним змістом. Не на одну мить подумки я поверталась до страшних часів. А вийду з виставки, маючи відчуття переможного руху вперед і з позитивним посилом від автора. Здається, це він й сам хотів сказати - попри все, що бачив через об’єктив власної камери, рухаємося до миру та перемоги. Це саме ті соняшники, усміхнені обличчя наших військових. Круто, що захисникам приділено багато уваги. Зворушливо бачити, як на фото наш військовий цілує дружину, яка чекає на малюка. Рекомендую всім прийти та подивитися, отримати власні враження. А ще зверніть увагу на книгу автора, він - справжній митець», - поділилася Валерія Дзюба, депутат Харківської обласної ради.

«Таке подвійне відчуття, тому що ми живемо у цей воєнний час, бачимо те, що робиться у Харкові та за його межами. Але тут нам це демонструє майстер, все сприймається в іншому сенсі. Звичайно, сьогодні всі працюють на перемогу, це і харків’яни, і команда міської ради на чолі з Ігорем Тереховим. Ми допомагаємо нашим військовим, Силам оборони. Але знайдіть час, щоб прийти на фотовиставку. Майстер Леонід Логвиненко через фотографії показав, як саме виглядає наш Харків сьогодні. Це корисно зберегти у пам’яті й передати на майбутнє той час, в якому ми зараз живемо», - зазначив Олександр Новак, депутат Харківської міської ради.

Власними враженнями ділилися й інші відвідувачі фотовиставки.

«Це вперше, коли ми прийшли на фотовиставку нашої реальності. Сьогодні дивимось на це, як на страхіття. Тут я разом з сином. Висока майстерність автора фотографій дозволила нам подивитись на доволі страшні події, що стались на нашій Харківщині. Це сильно вражає, бо це є нашим життям», - прокоментував Олександр Василенко, керівник підприємства.

Фотовиставку «Тінь війни» можна відвідати до 11 грудня.