НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харківському районі створили Раду сільських, селищних і міських голів

За ініціативи голови Харківської районної ради Володимира Кацуби на базі райради працюватиме новий консультативно-дорадчий орган, до складу якого увійшли голови усіх територіальних громад району.

Як розповів Володимир Кацуба, Раду сільських, селищних і міських голів створили з метою забезпечення соціально-економічної стабільності в районі, формування умов для його подальшого розвитку, а також запровадження реформ, спрямованих на забезпечення гідного рівня життя громадян.

«Рада голів – це насамперед орган, що надає відкриті можливості для кожного голови сільської, селищної чи міської ради у конструктивному діалозі й на демократичних засадах відстоювати та захищати права й інтереси своєї громади. Цей орган займатиметься підготовкою рекомендацій щодо запровадження на теренах Харківського району європейських стандартів соціального захисту населення, освіти й охорони здоров’я, створення умов для суттєвого економічного розвитку району, покращення його інвестиційної привабливості, підвищення рівня конкурентоспроможності місцевих підприємств, а також збереження в районі міжконфесійної злагоди, культурної спадщини тощо», - пояснив голова районної ради.Перше засідання Ради сільських, селищних та міських голів відбулось 17 березня. На ньому затвердили персональний склад та Положення про Раду, розглянули низку нагальних питань, зокрема, затвердження алгоритму дій районної, сільських, селищних та міських рад у процесі прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району до комунальної власності територіальних громад. Окрім того, присутні обговорили проблемні питання, що стосуються земельної реформи, встановлення меж і розробки генеральних планів територій.