НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми залучаємо громадські організації в якості провайдерів на міському ринку соціальних послуг. Світлана Горбунова-Рубан

Підсумкова конференція за результатами міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» відбудеться 23 березня. Як розповіла на пресконференції заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, депутатка міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан, це вже 20-й міський конкурс.

Цього року конкурсні проєкти представила 31 організація. З них обрали 26 кращих проєктів, на реалізацію яких у міському бюджеті передбачено 1,5 млн грн.

«У Харкові існує 20-річна традиція роботи з громадськими організаціями. Незважаючи на те, що минулого року ми не змогли провести конкурс «Єдина соціальна мережа» через карантинні обмеження, ми продовжували активну роботу з усіма громадськими організаціями. На підсумковій конференції ми презентуємо соціальні проєкти, які перемогли в конкурсі, щоб вони стали надбанням усіх харків'ян», - зазначила вона.

За словами віце-мера, Харків - єдине місто в Україні, де в системі місцевого самоврядування працює відділ з розвитку ринку соціальних послуг.

«Сенс партнерських відносин місцевої влади з громадськими організаціями полягає в тому, щоб придбати у них на конкурсній основі соціальні послуги та включити їх в якості провайдерів на міський ринок соцпослуг. Це і є реалізація моделі громадянського суспільства, коли представники громадських структур мають можливість контактувати з владою, передавати їй свої проблемні моменти, побажання, пропозиції щодо вирішення проблем», - підкреслила вона.