Окрім цього, солодкі новорічні подарунки депутат вручив вихованцям вовчанського ясла-саду №2, який на даний момент відвідують 43 дитини.
«Дитинство – це пора, яка для більшості з нас асоціюється зі щастям і безтурботністю. Щастя ж для дорослих – бачити щиру радість в очах дітей, дарувати їм свято та творити добро. Я отримав багато позитивних емоцій від спілкування з малечею», – зазначив Євген Євтушенко.
![](https://static.tildacdn.com/tild3032-6164-4261-a632-343337646431/msg430503025-92946.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3838-6637-4264-b432-666234386139/msg430503025-92947.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6530-3038-4365-a438-363833333931/photo1642091845.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3737-6435-4037-b437-363735343530/msg430503025-92948.jpg)