НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків майбутнього - це ще більш комфортний для життя мегаполіс. Геннадій Кернес

Харків стане ще більш сучасним і комфортним для життя містом. У цьому допоможе Стратегія розвитку міста до 2030 року. Групу з розробки Стратегії очолює Харківський міський голова Геннадій Кернес.

За його словами, серед основних напрямків подальшого розвитку міста - підвищення рівня комфорту життя людей.

«Харків майбутнього - це мегаполіс, де створені комфортні та привабливі умови для життя. Тому ми будемо розробляти програми енергозбереження, нові транспортні маршрути, продовжимо заміну старих мереж тепло- і водопостачання на нові, реконструкцію старого та аварійного житлового фонду. Успішний Харків - комфортне місто! » - зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Основою стратегічного плану має стати створення таких комфортних умов життя в Харкові, щоб молодь залишалася після навчання в місті і прагнула розвивати його.

Щоб стратегія розвитку міста Харкова до 2030 року охоплювала всі сфери життя і була ефективною, долучитися до обговорення та розробки запрошують експертів і небайдужих харків'ян. Для цього створено Telegram-канал @LetsCreateKharkiv з відкритою групою, де можна залишати свої питання і коментарі. Також звернення зі створення Стратегії розвитку Харкова можна відправити на електронну пошту: lets@create.kharkov.ua або скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку за посиланням.
Успішна Харківщина - комфортний регіон!