НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Оксана Колесникова: Відродження та розвиток аграрного сектору – одне з головних завдань «Блоку Кернеса – Успішний Харків»

До Харківської районної ради балотуються 83 кандидата від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

«Це люди з юридичною та економічною освітою, управлінським досвідом. Ми надавали перевагу жінкам, дотримуючись гендерної рівності. Серед кандидатів – 43 жінки та 41 чоловік», - розповіла в ефірі «Українського радіо. Харків» кандидат у депутати Харківської обласної ради та Харківської районної ради Оксана Колесникова.

Серед головних завдань «Блоку Кернеса – Успішний Харків» – відродження та розвиток аграрного сектору – головного ресурсу існування сільських територіальних громад. Тож у планах: повна інвентаризація сільськогосподарських земель, захист прав власності чи оренди на землю та запровадження контролю за технологіями обробки землі.

«Блок Кернеса – Успішний Харків» йде зі своїм досвідом управління в райони. Серйозна тематика – аграрний сектор. Під час зустрічей у районах люди розповідають про відсутність робочих місць. Тому наша першочергова задача спочатку утримати і не допустити подальшого зменшення сільськогосподарського виробництва. Згодом плануємо відновлення раніше закритих або створення нових підприємств», - наголосила Оксана Колесникова.