![](https://static.tildacdn.com/tild6336-3631-4439-a465-623863336136/11.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3665-3532-4336-b265-376263396261/22.jpg)
Юні гості Харкова змогли безоплатно покататися на різноманітних атракціонах. Потім прогулялися просторими алеями парку.
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3637-4333-a464-303234656131/33.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3736-4635-b063-643335303434/44.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3236-6136-4831-b333-393634356233/66.jpg)
«Більшість з дітей, які мешкають у Золочеві, ніколи не були у «харківському Диснейленді». Тепер вони змогли не лише побачити яскраві та цікаві атракціони, а й покататися на них. Діти залишилися дуже задоволеними. Такі заходи ми проводимо не вперше. І наша мета – показати юним мешканцям з різних куточків області всі цікаві та красиві місця Харкова», - зазначила активістка «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Катерина Середенко.