НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська: Сьогодні кожен робить свій внесок у спільну Перемогу

Війна стала найскладнішим випробуванням для української нації та її армії. Важливість підтримки ЗСУ сьогодні не може бути переоцінена. Українські війська проявляють величезну мужність та відданість у боротьбі проти російського агресора. Вони ризикують життями, захищаючи свою країну та народ. Як розвповіла депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» і голова адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, підтримка ЗСУ підкреслює нашу єдність у боротьбі за свободу, незалежність і демократію.

«Сьогодні кожен із нас робить свій внесок у спільну Перемогу. Поки воїни виборюють кожен сантиметр української землі, ми намагаємось підтримати їх, даруючи свою увагу, душевне тепло, вдячність», - зазначила Ганна Головчанська.

Днями в Основ'янському районі Харкова пройшла чергова благодійна акція «Із вдячністю в серці», яка об'єднала майже тисячу харків'ян. Захід провели спеціально до Дня захисників і захисниць України.

За словами депутатки, захисникам вдалося передати різні смаколики.

«Понад дві тони солодощів, кави, горіхів, чипсів, консервації разом із побажаннями якнайшвидшої перемоги вже доправлено нашим військовим. Ми сильні, бо ми разом!» - наголосила Ганна Головчанська.

Так, спільними діями українці роблять країну міцнішою та стійкішою у цьому часі випробувань. І вони не зупиняться, поки не виборють Перемогу!