НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ганна Головчанська привітала працівників культури Основ'янського району

Кожний культурний захід - результат великої командної роботи. Працівники культури - невидимі герої, які дарують нам, глядачам, незабутні миті радості, смутку та захоплення. Тож не забуваймо їхню роботу і пам'ятаємо, що за кожними лаштунками може творитися справжня магія. В Основ'янському районі Харкова 9 листопада привітали працівників культури з професійним святом. Голова адміністрації району, депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Ганна Головчанська подякувала присутнім за їхній щоденний творчий внесок у наближення перемоги.

«Бажаю вам успішної реалізації нових культурних проєктів та ініціатив, здійснення мрій і сподівань, а найголовніше - переможного миру», - зазначила Ганна Головчанська.

За сумлінну і творчу працю, високу професійну майстерність, особистий вагомий внесок у розвиток культури, збереження та популяризацію національних традицій, активну громадянську позицію та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами адміністрації Основ'янського району Харківської міської ради під час заходу нагороджено 13 кращих працівників культури. Зокрема, це представники дитячих музичних шкіл №5,10, Харківського музичного фахового коледжу ім. Лятошинського, Муніципального центру культури та аматорського мистецтва, Харківського фахового вищого коледжу мистецтв, Будинку культури Основ'янського району.
Новини з районів Харкова