НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У 2021 році єдина міська wi-fi-мережа поповнилася 326 новими точками

У Харкові продовжується розширення єдиної міської wi-fi-мережі. Минулого року запрацювало 326 нових точок безкоштовного доступу до інтернету. Їхня загальна кількість у місті – 1180. Про це розповів директор КП «Міський інформаційний центр» Дмитро Кутоманов на засіданні постійної депутатської комісії Харківської міської ради з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності.

У рамках реалізації концепції «Kharkiv Smart City» точки доступу обладнані у міських закладах освіти, охорони здоров'я, центрах надання адмінпослуг, об'єктах соціальної інфраструктури тощо. З їхньою допомогою містяни можуть безкоштовно підключитися до єдиної міської wi-fi мережі. Інформацію про точки доступу можна дізнатися за посиланням https://wifi.city.kharkov.ua/.

«Діджіталізація багатьох процесів продиктована сучасним стилем та способом життя. Можливість отримати доступ до безкоштовного інтернету, а також багато сервісів, розроблених у рамках реалізації концепції «Kharkiv Smart City», значно полегшили життя харків'ян. У напрямку цифровізації та діджиталізації наше місто впевнено рухається вперед», - прокоментувала роботу підприємства у цьому напрямку голова комісії, депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Цибульник.