НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Геннадій Кернес: У Харкові відкриють 20 нових стадіонів в школах і дитсадках

У Харкові до 1 вересня відкриються ще 13 нових стадіонів. Їх будують на території великих шкіл, розташованих у спальних районах міста (ХТЗ, Салтівка, Холодна Гора, Нові Будинки). Про це повідомив міський голова Геннадій Кернес.


Також нові стадіони побудують і там, де їх ніколи не було. Мова йде про два навчальні заклади, що розташовані в центрі Харкова: школі №105 по вулиці Данилевського та Маріїнській гімназії на вулиці Римарській.

На найближчій сесії міськради планується виділити кошти на оновлення стадіонів, щоб до зими закінчити роботи в 20 школах і дитячих садках, зазначив Геннадій Кернес.

«Ми готуємося до початку повноцінного навчання. З урахуванням рекомендацій санітарних служб, вчителі працюють над алгоритмами, які дозволять мінімізувати ризики і спокійно вчитися. Особливо важливо прийняти перший клас - у початковій школі колектив, взаємодія в ньому, процес виховання набагато важливіші навіть за знання! Упевнений, все буде в порядку. Дитячі садки працюють з літа, а значить і у першокласників все буде добре», - підкреслив Харківський міський голова Геннадій Кернес.