НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Доступна медицина. У Балаклії розпочалися консультативні прийоми дитячих лікарів з Харкова

Балаклійський міський голова Іван Столбовий та генеральний директор КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня №1» Оксана Піонтковська підписали договір про спільну діяльність. Мета співпраці – надання якісної, високоспеціалізованої медичної допомоги дітям Балаклійської територіальної громади.

«Доступність медицини, тим більше педіатричних послуг, дуже важлива для громади. Не у кожної родини сьогодні є можливість їхати з дитиною до обласного центру, щоб пройти обстеження чи отримати консультації у лікаря певного профілю. Відтепер профільні фахівці обласної лікарні проводитимуть прийом у Балаклії. Записатися можна у сімейного лікаря чи педіатра. Періодичність прийому обласних лікарів у Балаклії залежатиме від попиту на ту чи іншу консультацію», - розповів міський голова.

Перші виїзні прийоми у Балаклії вже відбулися. У місцевій лікарні провели консультації шість профільних фахівців обласної дитячої лікарні, серед яких отоларинголог, алерголог, невропатолог, кардіолог тощо. Медичні послуги отримали понад 50 дітей, усі – за попереднім записом.