НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вірю, що нам вдасться створити у Харкові «кремнієву долину». Тетяна Чечетова – Терашвілі про науковий потенціал міста та плани на майбутнє

Голова політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків», заступник харківського міського голови Тетяна Чечетова-Терашвілі увійшла до першої п’ятірки кандидатів у депутати Харківської міської ради за партійним списком.

Про те, чого вже вдалося досягти команді Харківського міського голови, і про майбутні плани вона розповіла під час конференції обласної партійної організації.

«Команда Геннадія Кернеса працює на благо Харкова вже протягом десятиліття. За цей період було зроблено багато. Якісні зміни відбулися в усій міській інфраструктурі: поступово змінюється на краще рухомий склад міського електротранспорту, будуються станції метро у віддалених районах, з'явилися нові транспортні розв'язки, які дозволяють уникати заторів у час пік. Впроваджені сучасні ефективні сервіси для населення, місто діджиталізується. Багато проблем, які виникають у харків'ян, тепер можна вирішити онлайн, що особливо актуально в сьогоднішніх умовах пандемії. Йдеться про адміністративні послуги, про роботу комунальних служб, медичних установ», - розповіла Тетяна Чечетова - Терашвілі.

За її словами, це лише частина виконаної роботи, і команді «Блоку Кернеса - Успішний Харків» є, що запропонувати в майбутньому і Харкову, і всій області.

Тетяна Чечетова - Терашвілі також відзначила науковий потенціал Харкова та поділилася планами щодо його розвитку.

«Харків був і залишається великим науковим центром. І я щиро вірю, що нашій команді вдасться втілити в життя грандіозний план створення «Української кремнієвої долини». Це колосальний проект, який дасть новий імпульс розвитку наукового потенціалу міста. Це можливість реально підвищити інвестиційну привабливість Харкова, що, безумовно, позитивно позначиться на економіці», - наголосила голова політичної партії.