«Для нас цінний кожен навчальний день. Незважаючи на те, що педагоги докладали максимум зусиль, проводили уроки в дистанційній формі, ніщо не замінить живого людського спілкування. Я сподіваюся, що ці тижні ми проведемо дуже плідно», - розповіла вона.
Випускні вечори в школах міста заплановано на 26 червня. Міська влада готує для випускників особливе вітання. Однак реалізація ідеї буде залежати від епідеміологічної ситуації.